Zapraszamy na Wigilię na trzebińskim Rynku

Dodano: 2014-12-16, Autor: Administrator Systemu

Burmistrz Miasta Trzebini oraz Rada Osiedla ZWM serdecznie zapraszają na Wigilię na Rynku, organizowaną dla mieszkańców w sobotę 20 grudnia 2014r.:

W PROGRAMIE w godz. 15.30 -18.00

• Życzenia świąteczne
  • Wręczenie nagród dla zwycięzców konkursów: „Najpiękniejsza Bożonarodzeniowa Witryna Sklepowa”, „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”, „II Gminny konkurs plastyczny dla Przedszkoli na najpiękniejszą kartkę świąteczną”.
  • Przekazanie Światełka Betlejemskiego „Pokój jest w nas” przez Harcerzy Trzebińskiego Hufca ZHP.
  • Degustacja potraw wigilijnych.
  • Słodkie niespodzianki
  • „Świąteczne kolędowanie” - program w wykonaniu dzieci i młodzieży z Trzebińskiego Centrum Kultury oraz zespołu wokalno-instrumentalnego „MUCHA TRIO”KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA RYNKU 11.00 - 18.00

EKO-AKCJA Rafineria TRZEBINIA - „EKO nie tylko od Święta”

Pierwszych 500 osób, które 20 grudnia przyniesie na trzebiński Rynek minimum 5 kg makulatury* otrzyma specjalny eko-kupon uprawniający do odbioru JEDNEGO drzewka iglastego. Stoisko z drzewkami będzie czynne od 15.30. *Akcja ma charakter ekologiczno-charytatywny. Dochód ze zbiórki makulatury zostanie przekazany na rzecz SP nr 6 w Trzebini. Przekazane 5 kg makulatury uprawnia do otrzymania jednego drzewka. Przekazywane drzewko ma charakter symboliczny - każde kolejne 5 kg makulatury przyniesione przez uczestnika akcji nie upoważnia do otrzymania kolejnego drzewka.

Rafineria Trzebinia zaprasza także najmłodszych:

Portret Świętego Mikołaja - Na scenie dzieci będą mogły (w grupach lub pojedynczo) namalować portrety Świętego Mikołaja.

Warsztaty zdobienia pierników - Wspaniałe, pachnące pierniki będą dekorowane za pomocą cukrowych pisaków, śnieżynek i perełek.

Czarodziejskie Kąciki Plastyczne:  Warsztaty malowania ozdób z gipsu na choinkę, Warsztaty ozdabiania styropianowych baniek, Warsztaty robienia ozdób na choinkę.

Współpraca przy organizacji Wigilii:

Główny Darczyńca Wigilii: Rafineria Trzebinia - Grupa Orlen

Sponsorzy: Intermarche, Rada Osiedla ZWM

Współpraca przy organizacji Wigilii:

Hufiec ZHP w Trzebini, Zespół Szkół Techniczno - Usługowych, Zespół Szkół Ekonomiczno - Chemicznych w Trzebini, Przedszkole Samorządowe nr 2 Trzebini, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci