DOM KULTURY SOKÓŁ ZAPRASZA

Dodano: 2017-02-12, Autor: Administrator Systemu

Ferie zimowe z TCK

Dodano: 2017-01-22, Autor: Administrator Systemu

TCK zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia, warsztaty i wycieczki organizowane w dniach 30.01 - 10.02.2017 w ramach ferii zimowych.

Szczegółowa propozycja: http://www.trzebinia.pl/images/2017Aktualnosci/01.2017/Ferie2017.pdf

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dodano: 2017-01-21, Autor: Administrator Systemu

Zdrowia, samych radosnych chwil wypełnionych
szacunkiem i życzliwością otaczających Was ludzi.
Wszystkiego co dobre i miłe, co budzi uśmiech i spokój

życzy Rada Osiedla

Z okazji Waszego święta
Dużo zdrowia, pociechy z wnucząt
I wszystkiego co najlepsze
Życzy Rada osiedla Z

II ETAP BUDOWY GRILLOWISKA

Dodano: 2017-01-18, Autor: Administrator Systemu

Na styczniowym posiedzeniu Rady Osiedla
15 000 złotych przeznaczyliśmy na budowę grillowiska.
Będzie to II etap zaplanowanej przez nas w 2015 roku inwestycji. W listopadzie 2016 roku wykonana została część naziemna tj. wyrównano i wyłożono płytkami podłoże, zamontowano 4 ławki  i 2 kosze oraz wybudowano część grillowiska.
W roku bieżącym/ zgodnie z zapowiedzią  Burmistrza Jarosława Okoczuka obecnego w listopadzie na zebraniu z mieszkańcami/powstanie zadaszenie i zamontowane zostaną stoliki oraz 2 ławki zaplanowane w okolicy grilla. Zainteresowanie tym miejscem rekreacyjnym jest bardzo duże, więc cieszymy się, że osoby nie mające działek będą mogły z niego korzystać.

RADA OSIEDLA

TCK ZAPRASZA

Dodano: 2017-01-12, Autor: Administrator Systemu

20 stycznia o  godz. 18:00 w Dworze Zieleniewskich odbędzie się Koncert  kolęd i pastorałek. Śpiewać kolędy będziemy z chórem Echo i chórem  Vocalis.                                                                                    Wstęp wolny

22 stycznia o godz. 17:00 w Domu Kultury "Sokół" odbędzie się koncert charytatywny w którym wystąpi Janusz Radek oraz Kuba Jaźwiecki z programu Mam Talent. Koncert poprowadzi Piotr Wojdyło. Bilety w cenie 30  zł do nabycia w dniu koncertu od godz. 16:00. Cały dochód z koncertu będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Dominika.

22 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy do Dworu Zieleniewskich gdzie odbędzie się wernisaż wystawy "Pamięci Powstańców Styczniowych". Program wernisażu: "Oczarowanie światem" piosenki Anny German wykonają Lucyna Ordon-Klimczak i Grzegorz Klimczak, wprowadzenie do wystawy przedstawi Zdzisław Malinowski, wykład pt. "Powstańcy Styczniowi - śladami historii w Trzebini i okolicach" wygłosi Agnieszka Bąk. Wystawa czynna będzie do 28 lutego 2017 w godzinach pracy Dworu Zieleniewskich.                                                                  Wstęp wolny

27 stycznia o godz. 19:00 w ramach Festiwalu Jazz z Wami w Dworze Zieleniewskich odbędzie się koncert jazzowy. Tym razem zaprezentujemy Trio Wojciecha Karolaka, jednego z największych wirtuozów organów Hammonda w Europie, pianista, kompozytor, aranżer i legenda polskiego jazzu. Liderowi towarzyszyć będą Tomasz Grzegorski na saksofonie tenorowym oraz Arek Skolik na perkusji. Zespół zaprezentuje standardy jazzowe w mistrzowskim wykonaniu. Koncert odbywa się w ramach obchodów jubileuszu 200-lecia nadania Trzebini praw miejskich. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w DK "Sokół" lub Dworze Zieleniewskich.

29 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy do kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Trzebini na coroczny "Koncert kolęd i pastorałek" w wykonaniu chórów powiatu chrzanowskiego oraz Miejskiej Orkiestry Dętej.

DOM KULTURY SOKÓŁ ZAPRASZA

Dodano: 2017-01-11, Autor: Administrator Systemu

OPŁATY WZROSŁY BAŁAGAN POZOSTAŁ.

Dodano: 2017-01-10, Autor: Administrator Systemu

Od stycznia 2017 roku wzrosły opłaty za wywóz śmieci, poza tym nic sie nie zmieniło. Bałagan na stanowiskach śmietnikowych pozostał. Interweniowaliśmy w Urzędzie Miasta, Administracji Osiedla oraz w Międzygminnym Związku Gospodarki Komunalnej, odpowiedzi były różne: duża ilość dni świątecznych, utrudniony dojazd do stanowisk śmietnikowych przez źle zaparkowane samochody/ blok nr 17/, "szperacze śmietnikowi" rozrzucają śmieci, osoby prywatne i firmy podrzucają śmieci ponieważ śmietniki nie są zabezpieczone itp.
W tym roku mieszkańcy na zebraniach konsultacyjnych będa rozmawiać na temat zabezpieczania stanowisk śmietnikowych. Na ten cel trzeba przeznaczyć część kwoty z funduszu remontowego. Wypada więc czekać do 2018 roku i dalej reagować na wszelkie nieprawidłowości.

RADA OSIEDLA

KONCERT "WOJCIECH KAROLAK TRIO"

Dodano: 2017-01-09, Autor: Administrator Systemu

Karta Dużej Rodziny w nowym miejscu

Dodano: 2016-12-29, Autor: Administrator Systemu

Burmistrz Miasta Trzebini informuje, że od dnia 1 stycznia 2017 roku realizacja zadań, wynikających z Ustawy o Karcie Dużej Rodziny, będzie prowadzona przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebini.

Osoby zainteresowane zapraszane są w przyszłym roku do kontaktu z pracownikami trzebińskiego OPS w budynku przy ul. Kościuszki 50 (Trzebiński Inkubator Przedsiębiorczości), telefon: 32 61 10 829.

(źródło: trzebinia.pl, grafika: rodzina.gov.pl)