Dodano: 2020-03-05, Autor: Administrator Systemu

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Trzebini

Festyn Rodzinny 7 września ZAPRASZAMY

Dodano: 2019-09-03, Autor: Administrator Systemu

Rada Osiedla Widokowe zaprasza serdecznie Mieszkańców na Festyn Rodzinny 7 września na terenie Grillowiska.

Festyn sfinansowany jest ze środków Rady Osiedla Widokowe oraz Sponsorów.

Organizatorem imprezy jest Trzebińskie Centrum Kultury, współorganizatorem jest Rada Osiedla Widokowe.

Sponsorami imprezy są: Cukiernia Aneczka, Sklep ogólnospożywczy Grażyna Pabis, Zakład Pogrzebowy Tomasz Gielarowski. Dodatkowy poczęstunek w formie słodyczy oferuje Finanse Trzebinia.
Obsługa medialna Andrzej Muciek.
Atrakcje dla dzieci zapewni także OSP Trzebinia.
DJTomek sponsorowany przez H2O Artykuły wod- kan,gaz,co.Trzebinia ul.Młoszowska 23b zapewni przeboje dla każdego.

Festyn rodzinny 7 września 2019

Dodano: 2019-09-01, Autor: Administrator Systemu

Do zobaczenia na Grillowisku już w najbliższą sobotę 7 września 2019 r.

AKCJA

Dodano: 2019-08-30, Autor: Administrator Systemu

Akcja "Sprzątanie Świata - Polska 2019"  w tym roku pod hasłem: "Nie śmiecimy-sprzątamy-zmieniamy!"

Prosimy osoby chętne do udziału w akcji "Sprzątanie świata - Polska 2019" o zgłaszanie się pod postem o akcji umieszczonym na Facebooku Rady Osiedla Widokowe.

Akcję przeprowadzimy na terenie Osiedla Widokowe w terminie pomiędzy 16 a 23 września.

Prosimy o przemyślane zgłoszenia, ponieważ dla każdego uczestnika akcji musimy przygotować worek na odpady i rękawice ochronne.

Otwarcie zrewitalizowanego placu zabaw już dziś

Dodano: 2019-08-16, Autor: Administrator Systemu

Świetna wiadomość dla dzieci ‼️ Plac zabaw przy bloku nr 5 dzisiaj w godzinach popołudniowych zostanie OTWARTY!!!
Życzymy dzieciom świetnej zabawy na pięknym placu zabaw.
Prosimy o BEZWZGLĘDNE przestrzeganie Regulaminu placu zabaw, aby dzieci mogły się cieszyć tym miejscem jak najdłużej ‼️‼️‼️
Prosimy o reagowanie i zgłaszanie nieodpowiedniego zachowania użytkowników do odpowiednich służb.

Na wstęp na teren placu zabaw trzeba jeszcze poczekać

Dodano: 2019-08-11, Autor: Administrator Systemu

W związku z tym, że plac zabaw nie jest jeszcze otwarty dla użytkowników prosimy o dopilnowanie swoich pociech aby nie wchodziły na teren  placu przez ogrodzenie lub na siłę nie otwierały bramki.

Na ogrodzeniu wiszą informacje o zakazie wstępu, obiekt zamknięty.

Prosimy o zgłaszanie niewłaściwego zachowania użytkowników placu zabaw czy też niszczenia urządzeń zabawowych odpowiednim służbom.